Johdan ja innostan

Fight and inspire: educational systems in extreme conditions

30.10.2023 kello 10:00 - 12:00 EET
Tapahtumapaikka: Helsinki Education Hub
place Tapahtumapaikka Kirjaudu sisään osallistuaksesi

Всім привіт шановні!

Ми - група освітян з України, зібраних освітнім центром "Я І МОЯ ШКОЛА". Ми візьмемо участь у Helsinki Education Week, щоб поділитися досвідом збереження освітніх систем в екстремальних умовах, під час військових дій, пандемій, після природних чи політичних катаклізмів.

Також ми хочемо запросити міжнародних дослідників, бізнеси, стартапи EdTech, неурядові організації, фонди – щоб ви дізналися більше про можливості співпраці з Україною у сфері освіти вже зараз.

Серед тем, які ми збираємося представити, є:

- трансформація освітніх лідерів через виклики, безпрецедентні в історії,

- асинхронне навчання дітей, підлітків та дорослих в екстремальних умовах,

- репетиторство та менторство як можливість піклуватися про кожного,

- метанавички у світі BANI - як розвивати їх онлайн за допомогою EdTech,

- нові формати психологічної терапії для всіх учасників освітнього процесу,

- важливість розвитку бренду вчителя в рамках загальноосвітньої системи держави.

Тут ви можете дізнатися про нас трохи більше:

Ірина Міньковська – визнаний освітній експерт національного рівня, співавтор реформи «Нова українська школа» та законодавства про демонополізацію системи підготовки вчителів в Україні.

Анна Пуцова – співзасновниця Благодійного фонду SavED, фахівця зі створення Центрів цифрового навчання та навчання вчителів на деокупованих територіях

Анастасія Сивак, Ірина Бордусенко, Богдана Смагіна – команда сучасного та прогресивного приватного київського ліцею, справжні спеціалісти з формування індивідуальної карти навчання дітей та учнів.

Катерина Молодик – педагог-консультант авторитетної національної громадської організації «Розумна Освіта» – фахівці зі збереження психічного здоров’я всіх учасників освітнього процесу.

Ірина Єцкало – CEO стартапу School Navigator EdTech – розповість про український досвід розробки онлайн-інструментів в екстремальних умовах.

Увага! Якщо ви реєструєтеся як група викладачів, не забудьте встановити себе як учасника та додати кількість додаткових учасників (розмір групи) за допомогою кнопки «Додати групу».

Tietoja

Tapahtumapaikka Helsinki Education Hub Runeberginkatu 14-16, Helsinki, Finland

Päivä: 30.10.2023

Aika: 10:00 - 12:00 EET

Tapahtuman tyyppi: Johdan ja innostan

Kohderyhmä: Esiopetus, Peruskoulu, Lukio, Ammatillinen koulutus, Aikuisopiskelijat, Opettajat, Johtajat, Kansainväliset vieraat, Avoin tapahtuma, Yritykset.

Yhteystiedot

Organisaation nimi: Me and My School Educational Center

Yhteyshenkilö: Iryna Minkovska